Kokių automobilių nuoma Lietuvoje – populiariausia?

Automobilių nuoma yra paslauga, leidžianti nuomotis įvairiausių rūšių automobilius bet kokiam laikotarpiui už nustatytą įkainį. Šiandien apžvelgsime tuos automobilių tipus, kuriuos Lietuvoje šiuo metu nuomotis – populiariausia.

Automobiliai

Mikroautobusai
Mikroautobusai šiuo metu yra neabejotinai populiariausia automobilių rūšis nuomai Lietuvoje. Mikrootaubusai yra ypač universalūs – jie puikiai tinka nedidelėms grupėms keliaujant tiek nedideliais atstumais, tiek ir išvykstant į ilgas išvykas. Iš esmės, kitų alternatyvų mikroautobusai neturi, tad suprantama, jog keliaujant į vienokias ar kitokias išvykas mikroautobusai yra populiariausias bei patogiausias pasirinkimas.

Limuzinai
Limuzinai yra prabangus automobilis, tad jis yra išties populiarus nuomotis įvairių švenčių metu, pradedant nuo gimtadienių bei baigiant naujųjų metų šventimu. Prie limuzinų nuomos populiarumo prisideda ir ne ypač didelės jų kainos, kurios dažniausiai siekia iki 100 eurų parai, kas tikrai nėra didelė suma, ypač žinant tai, jog limuzinais dažniausiai naudojasi dideli žmonių skaičiai kurie dalina limuzino nuomos kainą į dalis.

Nauji lengvieji automobiliai
Nauji lengvieji automobiliai yra taip pat išties populiarūs automobilių nuomos rinkoje. Kalbėdami apie naujus automobilius, turime galvoje tuos, kurie yra sukurti per pastaruosius 3 metus. Kodėl tokie automobiliai yra populiarūs? Taip, jų nuoma yra pakankamai brangi, tačiau jei lyginsime tokių automobilių ilgalaikę nuomą su jų pirkimu, nuoma leidžia sutaupyti išties didelius pinigus. Būtent dėl to, žmonės, norintys investuoti į aukščiausios kokybės automobilius, vis dažniau renkasi ne jų pirkimą, o nuomą.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s