Kiek kainuoja naujų automobilių nuoma?

Nauji lengvieji automobiliai yra populiarūs nuomotis ne tik ilgam laikotarpiui, tačiau ir konkrečiai įvairioms šventėms, siekiant automobilį paversti prabangiu šventės akcentu. Šiandien kalbėsime apie tokių automobilių nuomos kainas Lietuvoje.

Nauji automobiliai

Naujų BMW automobilių nuoma Lietuvoje yra brangiausia. Nuomojantis per pastaruosius 2 metus pagamintus BMW automobilius iš privačių asmenų, gali tekti sumokėti nuo 50 iki 80 eurų už parą. Tuo tarpu, nuomojantis iš automobilių nuomos salonų, kaina gali netgi dar labiau didėti (išskyrus atvejus, kai kalbama apie ilgalaikę nuomą).

Nauji Mitsubishi automobiliai išsiskiria ne tik aukšta komforto bei važiavimo kokybe, tačiau ir inovatyviu dizainu, kas ir vilioja žmones nuomotis šios markės automobilius. Jų vidutinė nuomos kaina parai yra kiek mažesnė už minėtų BMW automobilių – dažniausiai ji svyruoja tarp 40 ir 50 eurų.

Volkswagen automobiliai Lietuvoje yra vieni iš populiariausių, kas yra nesunkiai suprantama, kadangi šios markės automobiliai išsiskiria ne tik puikia išvaizda, tačiau ir ypač aukšta kokybe. Šių automobilių nuomos kaina dažniausiai yra kiek didesnė už minėtų Mitsubishi markės automobilių – ji gali siekti ir iki 60 eurų už parą.

Pakutiniai šiame sąraše – Mazda automobiliai, nėra išskirtiniai dizaino aspektu, tačiau yra pakankamai kokybiški važiuojant bei komfortiški. Jų nuomos kaina yra mažiausia iš visų mūsų minėtų automobilių – ji dažniausiai svyruoja tarp 30 ir 40 eurų už parą.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s