Kiek kainuoja iki 2005m. pagamintų automobilių nuoma?

Iki 2005m. pagamintų automobilių nuoma šiomis dienomis išlieka ganėtinai populiari. Tokių automobilių nuoma yra pigesnė nei pagamintų vėliau, o jų kokybė vis dar išlieka ganėtinai aukšta, kas ir lemia jų paklausą automobilių nuomos rinkoje. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime tokių automobilių nuomos kainas,  vyraujančias Lietuvoje.

Iki 2005m. pagaminti automobiliai

Ford Focus markės automobiliai, žvelgiant į kiek senesnius modelius, yra vieni iš populiariausių, nes dažniausiai jie yra pilnai išlaikę savo savybęs bei aukštą komforto kokybę. 2005/2006m. pagaminti šios markės automobiliai kainuoja 10-15 eurų parai, kas tikrai nėra didelė suma. Turint galvoje, kad dažniausiai šiuos automobilius žmonės nuomojasi ilgiems laikotarpiams, kas dar labiau sumažina jų nuomos kainas, realu, jog nuomojantis ilgam laikotarpiui, šio automobilio nuomos kaina gali kristi ir iki mažiau nei  10 eurų už parą, kas yra išties puikus įkainis.

Galime kalbėti ir apie dar senesnius tos pačios markės automobilius – pagamintus 2000m. Nors jie ir yra mažiau talpesni bei nepasižymi tokiu komfortu, tačiau maža jų nuomos kaina yra verta to – tokių gamybos metų Ford Focus automobilių nuoma dažniausiai kainuoja vos apie 10-12 eurų parai.

Populiarumu vis dar pasižymi ir 2003-2004m. pagaminti Volkswagen Polo automobiliai, kurie yra išties kompaktiški bei patogūs kelyje. Jų nuomos kaina taip pat išties patraukli – apie 10 eurų, su galimybėmis kainai mažėti net ir iki 7-8 eurų, jei yra nuomojamasi ilgam laikotarpiui.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s