5 egzotiškiausi nuomojami automobiliai pasaulyje

Kai kalbame apie automobilių nuomą, dažniausiai mąstome tik apie mikroautobusus arba ekonominės klasės lengvąsias mašinas. Vis dėlto, automobilių nuoma yra žymiai platesnė rinka, siūlanti ir daugybę ganėtinai nestandartinių automobilių – apie 5 egzotiškiausius iš jų šiandien ir kalbėsime.

McLaren MP4-12C

McLaren automobilis

McLaren MP4-12C yra įspūdingomis greičio savybėmis pasižymintis automobilis, kurį išsinuomoti galite Jungtinėse Amerikos Valstijose, Niujorke. Vos per 3 sekundes šis automobilis gali pasiekti didesnį nei 90km/h greitį, kas yra išties įspūdinga. Tokios automobilio savybės yra suprantamos, kadangi jo gamintoja – McLaren, taip pat yra ir antros pagal senumą Formulės 1 komandos savininkė, tad greitis yra tiesiog įaugęs į šios kompanijos „kraują“.
Nuomos kaina parai – 1200 eurų.

Bentley Continental GTC

Bentley automobilis

Šis automobilis yra nuomojamas JAV, Las Vegase. Las Vegasas yra linksmybių miestas, todėl apsilankius jame neišbandyti šio automobilio būtų tiesiog nuodėmė. Bentley Continental GTC išsiskiria ne tik inovatyviu W12 varikliu, talpinančiu 12 cilindrų ir daugiau nei 550 arklio galių, tačiau ir aukščiausios klasės komfortu, kuris pamalonins netgi ir išrankiausius automobilių entuziastus.
Nuomos kaina parai – 800 eurų.

Rols-Royce Phantom

Rolls-Royce automobilis

Nors pažvelgus į šio automobilio nuomos kainą ir gali atrodyti, jog jis išsiskiria tik ja, tačiau šis automobilis yra išties vertas tų pinigų, kurie yra už jį prašomi. Pritrenkiantis dizainas žmogų, vairuojantį šį automobiliu, pavers tikru karaliumi, o V-12 tipo variklis, talpinantis 453 arklio galias, sukombinavus jį su automatine pavarų dėže, suteiks neišblėstamus potyrius.
Nuomos kaina parai – 2500 eurų.

Ferrari California

Ferrari automobilis

Ferrari California automobilis išsiskiria itališkomis Ferrari tradicijomis pripildytu dizainu, leidžiančiu įsėdus į automobilį pasijausti sėdint visos Ferrari istorijos epicentre. Vis dėlto, tai yra vienintelė automobilio sąsaja su senove, kadangi apie tokį automobilio pajėgumą pasvajoti praeitame amžiuje būtų buvę per drąsų – V-8 variklis, talpinantis beveik 500 arklio galių, leidžia pasiekti didesnį nei 90km/h greitį per mažiau nei 4 sekundes.
Nuomos kaina parai – 1700 eurų.

Bugatti Veyron 16.4

Buggati automobilis

Bugatti Veyron 16.4 yra neabejotinai pats įspūdingiausias automobilis šiame sąraše. Šis automobilis išsiskiria fantastiško pajėgumo varikliu, kuris yra sudarytas net iš 16 cilindrų bei talpina 1000 arklio galių! Be to, šis automobilis išsiskiria įspūdingu dizainu bei komfortu, tad kartą vairavus šį automobilį to pamiršti neteks niekada.
Nuomos kaina parai – 19 000 eurų.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s